Anna Czarniecka                                                                                                         Od najmłodszych lat w podróży. Od 18 lat – pilot wycieczek. Zakochana w podróżach. Przemierzyła świat od Lizbony po Szanghaj. Od Norwegii do Tajlandii. Była na Giewoncie i na Mont Blanc, w mroźnej Skandynawii i na piaskach pustyni. Od szczytu Burj Khalifa po depresje holenderskie. Jadła skorpiony, ślimaki, dim sum. Jednak za największy smakołyk uważa kwiat lotosu i daktyle. Zbierała kasztany na Korsyce, kamienie w kształcie serca na Cyprze i muszelki nad Bałtykiem. Pokonywała stoki narciarskie Francji, Hiszpanii, Szwajcarii, ale bułgarska Tomba ją pokonała. Jednak … zakochana w Paryżu, do którego wraca w każdej wolnej chwili. Chociaż to miasto przynosi jej pecha!  Nie jest natomiast jakimś wielkim podróżnikiem … Po prostu lubi poznawać nowe miejsca, nowych ludzi, nowe kultury i tradycje. Wieczna optymistka i wulkan energii. Nie umie żyć bez ludzi i podróży. Z wykształcenia politolog. Z zamiłowania podróżniczka. Wielbicielka kotów i słodkiego martini.

 

Natalia Góralska                                                                                                     Pilot wycieczek od 2010, podróżniczka od dziecka.                                              Kocha odkrywać nowe miejsca, a te ulubione pokazywać swoim turystom. Przeprowadzi Was przez zaułki Paryża i Barcelony, prezentując ich różne oblicza, a wszystko okraszone ciekawostkami historycznymi i uśmiechem. Prywatnie miłośniczka dobrego kina, kotów i górskich wędrówek.

 

 

 

Dominika Nogier

Pasjonatka! Licencjonowany przewodnik po Francji, jakiej nie znacie! Lazurowe Wybrzeże, winnice Bordeaux, zamki nad Loarą, Paryż i inne urocze regiony Francji … Jest na miejscu, zna wszystkie najciekawsze zakątki Francji. Wie gdzie i kiedy warto się wybrać. Odkryje przed Wami miejsca, o których nie piszą w przewodnikach turystycznych. To z Dominiką spróbujecie lokalnych potraw i poznacie prawdziwe życie Francuzów. Jeśli wycieczki do Francji to tylko z Nią!

 

 

 

Mariusz Lewy                                                                                                     

Od początku XXI wieku działa w turystyce. Zaproponuje Wam odkrywanie bogactw Katalonii na różne możliwe sposoby; pieszo, rowerem, segwayem czy też autem włączając transfery. Proponuje różne szlaki tematyczne, gdzie znajdzie się coś dla smakoszy, traperów, pielgrzymów, joginów, czy nawet fanów butików z modą autorską. Katalonia to skrawek Półwyspu Iberyjskiego rozpięty między monumentalnymi górami, a ciepłym Morzem Śródziemnym. Barcelona od zawsze zachwyca turystów, ale region ma do zaoferowania znacznie więcej niż błogi relaks. Nawet małe wioski potrafią zaskoczyć podróżnych bogactwem swojej kultury, a każdego miesiąca jest w Katalonii jakaś impreza – fiesta przewodnia organizowana przez którąś z gmin.

 

 

Joanna Wróblewski
Jako wykwalifikowany, licencjonowany przewodnik w Paryżu, proponuje  szeroką gamę różnorodnych wycieczek po Paryżu i okolicach.  Organizuje i oprowadza wycieczki dostosowując się do zainteresowań i wymagań uczestników. Mieszka i pracuje w Paryżu już  od ponad dwudziestu sześciu lat, Paryż stał się jej drugim domem. Przez ten czas poznała paryskie zwyczaje i mentalność. Paryż zna jak własną kieszeń. Organizuje wycieczki standardowe czy tematyczne, które specjalnie przygotowuje, aby przybliżyć tajemnice i historie tego wyjątkowego miasta. Przyjedźcie, zabierze Was do miejsc, po których stąpali francuscy królowie: Maria Skłodowska, Chopin czy M. Walewska, gdzie Mickiewicz wydał „Pana Tadeusza”. Czy słyszeliście o paryskich bulwarach i galeriach? Czy wiecie, że to w Paryżu zrodził się can can? Czy widzieliście już przepiękną panoramę Paryża, ze wzgórza Montmartre? Zapraszam do wspólnego zwiedzania najbardziej romantycznego i zaskakującego miasta na świecie, wybranego przez największych artystów, pisarzy, malarzy czy muzyków! Po prostu Paryż!

 

 

BUS TRAVEL                                                                                                           Mamy przyjemnośc przedstawić Państwu Agencję Turystyczno – Transportową BUS TRAVEL z siedzibą we Wrocławiu.Od 1993 roku prowadzą działalność w zakresie: przewóz osób i wynajem autokarów Wrocław, Polska, Europa. Głównym celem  działalności jest zapewnienie pełnego zadowolenia klientów, które przez najwyższą jakość, solidność i bezpieczeństwo oferowanych usług gwarantuje dynamiczny rozwój firmy i umożliwia jej rynkową ekspansję.