Ktoś powiedział kiedyś, że życie bez podróży to jak przeczytanie tylko pierwszej strony książki. My, pasjonaci podróżowania, całkowicie się z tym zgadzamy. Wiemy, że podróżować może naprawdę każdy. Przełamujemy ograniczenia i sprawiamy, że niemożliwe staje się realne. Biuro podróży OCCITANIA TOURS powstało właśnie z pasji do podróży, z chęci doświadczania nowych, niezwykłych przeżyć, którymi chcemy dzielić się z innymi. Zawsze podążamy za marzeniami naszych klientów. Doradzimy i pomożemy sprecyzować Państwa oczekiwania, znajdziemy ciekawe miejsca, a w razie potrzeby pomożemy ustalić program wycieczki. Zależy nam, aby z wymarzonej podróży wrócili Państwo zadowoleni.

Mówi się, ze najpiękniejszych chwil w życiu się nie zaplanuje. Nic podobnego, zaplanujemy je razem z Wami! Kreta? Cypr? Korsyka? Ślub na Zanzibarze? Safari w Tanzanii? Nurkowanie w Egipcie? Narty w Alpach? OCCITANIA TOURS wychodzi naprzeciw biurom turystycznym, oferującym turystom ściśle określone, nieruchome i sztywne oferty. Tworzymy oferty zindywidualizowane, dla niezależnych, poszukujących wyjątkowych doświadczeń, wybrednych podróżników. Śmiało możecie rozpocząć przygodę swojego życia, którą z miłą chęcią uszyjemy dla Was na miarę.

Przez 7 dni w tygodniu jesteśmy do Państwa dyspozycji. Również korzystając z naszej strony internetowej macie Państwo możliwość rezerwacji wycieczki czy złożenia zapytania o ofertę. Można w tym celu wykorzystać formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie, złożyć zapytanie mailem lub telefonicznie. Za naszym pośrednictwem można załatwić wszelkie formalności również bez wychodzenia z domu. Na chwilę obecną nie posiadamy biura i kosztownych ekspozycji. Dlatego też, możemy sobie pozwolić na zaoferowanie wyjazdów w bardzo atrakcyjnych cenach. Działamy w sposób mobilny. Biuro Podróży, które dojeżdża do Ciebie! Gwarantujemy, że u nas natychmiast otrzymacie Państwo wsparcie i pomoc na każdym etapie podróży.

Wszystkich którzy kochają podróżować i poznawać świat, jak i tych którzy marzą o tym, aby rozpocząć swoją przygodę z turystyką, zapraszamy do naszego biura.