Informacje praktyczne

Właśnie uczynili Państwo pierwszy krok w kierunku zorganizowania udanej imprezy firmowej, wycieczki zakładowej, wycieczki szkolnej, wyjazdu integracyjnego, pielgrzymki czy wyboru oferty wymarzonego urlopu wypoczynkowego.

Posiadamy zezwolenie organizatora turystyki wydane przez Marszałka Województwa Opolskiego oraz gwarancję ubezpieczeniową SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Zgodnie z Ustawą o usługach turystycznych z dnia 29 sierpnia 1997r. wszyscy klienci są objęci ubezpieczeniem w czasie podróży zagranicznej. Zakres ubezpieczenia obejmuje KL (koszty leczenia), NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków) oraz bagażu. Ubezpieczenie jest świadczone prze SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Przed wyjazdem prosimy zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczeń.

Obywatele Polski mogą swobodnie poruszać się po terytorium krajów Unii Europejskiej oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego i mogą przekraczać granicę na podstawie dowodu osobistego. W pozostałych krajach świata przekroczenie granicy następuje na podstawie ważnego paszportu. W Europie konieczność posiadania wizy obowiązuje przy wyjazdach do Białorusi i Rosji.

Na nasze wycieczki pojedziecie Państwo sprawnymi i bezpiecznymi autokarami, prowadzonymi przez doświadczonych kierowców. Wszystkie autokary wyposażone są w toaletę, barek, video, klimatyzację. Na pokładzie autokarów obowiązuje zakaz palenia tytoniu oraz spożywania alkoholu. Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo pasażerów oraz komfort podróżowania, uprasza się podróżnych o spożywanie posiłków oraz ciepłych napoi w trakcie postojów autokaru. Jeśli fotele są wyposażone w pasy bezpieczeństwa, należy te pasy mieć zapięte w trakcie przejazdu autokaru.

Klient ma prawo wziąć ze sobą bagaż. Dopuszczalny ciężar bagażu wliczony w cenę (przypadający na 1 osobę): 20 kg – bagaż główny oraz 5 kg – bagaż podręczny. Ciężar 1 walizki w przypadku bagażu łączonego np. dla 2 osób nie może przekraczać 30 kg.

Wszystkie wycieczki obsługiwane są przez licencjonowanych pilotów wycieczek i przewodników. Współpracujemy tylko z najlepszymi pilotami oraz przewodnikami, którzy dostarczą Państwu cennej, obszernej wiedzy na temat historii i kultury zwiedzanych miast.

Podczas naszych wycieczek uczestnicy zakwaterowani są w hotelach klasy turystycznej lub pensjonatach, które są wyposażone w łazienki. Wszystkie obiekty, z którymi współpracujemy zostały przez nas osobiście sprawdzone, co daje nam pewność oferowanego standardu.

Na wszystkich wycieczkach, poza jednodniowymi, zapewniamy wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji. W zależności od standardu hotelu oraz kraju oferowane posiłki różnią się doborem potraw i sposobem ich podania. Napoje do obiadokolacji nie są wliczone w cenę, chyba że program stanowi inaczej.

Programy wyjazdów mają charakter ramowy i przedstawiają najważniejsze atrakcje. Mogą one być modyfikowane z uwzględnieniem Państwa sugestii i oczekiwań oraz dostosowania do grup wiekowych. Kolejność zwiedzanych obiektów ustala pilot lub przewodnik i może ona ulec zmianie.

Przy każdej wycieczce podajemy dodatkową kwotę niezbędną do opłacenia biletów wstępów.

Zaprezentowane oferty zostały skalkulowane dla grup 45 – osobowych, obejmujących bezpłatne miejsca dla opiekunów wycieczek szkolnych (1 opiekun na 15 osób), 1 bezpłatne miejsce przy wycieczkach zakładowych oraz pielgrzymkach, wyjeżdżających z Brzegu. Dla grup z innych miast przygotowujemy indywidualne kalkulacje zależne od miejsca rozpoczęcia imprezy. Dla grup mniejszych przygotowujemy indywidualne wyceny wycieczek. Ostateczna cena jest zależna od ilości osób, zamówionych świadczeń oraz miejsca rozpoczęcia imprezy.